icon facebook icon youtube

Rejsy po Bałtyku

Żeglarstwo to nie tylko świetny sposób na odpoczynek, ale to także dla wielu osób pasja i sposób na życie. Tak jest właśnie w naszym przypadku, dlatego też zajmujemy się organizacją rejsów na Bałtyku, jak i czarterem jachtów. Nasza firma PuntoVita łączy ludzi kochających przygodę i żeglarskie życie na morzu. Oferujemy Państwu rejsy morskie, rejsy po Mazurach, jak również rejsy stażowe oraz czarter jachtów. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, dlatego chętnie organizujemy rejsy indywidualne na specjalne życzenie klienta.

Rejsy po Bałtyku mogą być niezwykłą przygodą. Nie każdy wie, jak atrakcyjnym akwenem jest Morze Bałtyckie. Dzięki dobrze rozwiniętej linii brzegowej jest wiele interesujących miejsc do zobaczenia. Liczne zatoki, wyspy, półwyspy, mierzeje i cieśniny, to miejsca, które powinien odwiedzić każdy żeglarz, a szczególnie ci, którzy odbywają rejsy stażowe. Bałtyk to morze, na którym można zdobywać doświadczenie oraz szlifować swoje umiejętności. To także morze, na którym można przekonać się o zmienności pogody, jak i o tym, że mieni się ono wieloma barwami. Z pewnością, wybierając się z nami na rejsy po Morzu Bałtyckim, możecie Państwo być pewni, że będzie to niezapomniana przygoda.

Nasze rejsy po Bałtyku to najlepszy sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zapewniamy Państwu bezpieczny i komfortowy wypoczynek na pokładzie nowoczesnego jachtu Delphia 37.3. Jest to jednostka, która idealnie nadaje się na rejsy bałtyckie, ponieważ należy do jachtów kompleksowo wyposażonych. Na pokładzie znajdują się dwuosobowe kabiny, toaleta elektryczna z prysznicem, lodówka, piekarnik, jak również ciepła woda. W kwestiach bezpieczeństwa jacht ten również spełnia wszelkie wymogi, a przede wszystkim jest wyposażony w trzy niezależne systemy GPS oraz telefon satelitarny.

Jeśli chcecie Państwo odbyć rejsy samodzielnie albo według własnej trasy, to zapraszamy do kontaktu z nami. Nasze rejsy Bałtyk to oferta stworzona z myślą o każdym, kto chciałby poznać z pokładu jachtu Bałtyk, nabyć wiedzę żeglarską, a przede wszystkim świetnie się bawić podczas rejsów z nami. 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

 

Copyright © PUNTOVITA 2012.

Projekt strony: Studio WWW Projektowanie stron www | Pozycjonowanie by s90.pl